Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
iletisim@ilabilisim.com 0374 220 22 44 Hesap Bilgilerimiz Sık Sorulan Sorular Biz Sizi Arayalım Musteri Paneli
Biz Sizi Arayalım
Online Demo Oluştur

Kurumsal Web Sitesi Yenilendi!

İla Bilişim - Kurumsal Web Sitesi paketi yeni versiyonu ile hizmetinizde!

 

Yeni versiyonla eklenen özellikler,

- Menü Seçeneği
Sistemde yer alan tek tip menü kaldırıldı, yerine 4 adet css3 yeni nesil kodlama menüler eklendi. Artık yönetici panelinizden internet siteniz için dilediğiniz menüyü seçebilir, kullanabilirsiniz.

- Seo Optimizasyonu Geliştirme
Google gibi arama motolarında üst sıralara çıkmanız için mevcut sistem arama motorlarının argoritmalarına göre yeniden şekillendi. Bu sayede üst sıralarda çıkmanız, mobil ve tablet gibi kullanıcılarda mobil site olarak daha üst sıralarda yer alabilirsiniz.

- Tema Esnekliği
İnternet siteniz artık daha esnek! Sistemde bulunan tema içerisinde tüm alanlar yeniden düzenlenmiştir. Bu sayede temanızı daha göz alıcı hale getirebilir, profesyonel çalışmalar hazırlayabilirsiniz.

- Slider (Resim Geçişleri) Geliştirme
Sistem içerisinde bulunan slider(resim geçişleri) alanı tamamen yenilenmiştir. Geniş yada dar seçeneklerinden hangisini tercih ederseniz slider sistemine ekleyeceğiniz fotoğraflarınız otomatik olarak kırpılacak ve tarayıcı çözünürlüğüne göre otomatik şekil alacaktır.

- Güvenlik Önlemleri - Sistem kontrolü
Kurumsal Site içerisinde bulunan mevcut yapı yeniden ele alındı ve siz değerli müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda yeniden şekillendirildi. Sistem kullanımı artık daha kolay!

 

Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz! Sizlerden aldığımız güçle internette gülen yüzünüz olmaya devam ediyoruz!

23 May 2015 - 19:14:32 Haberler