Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
iletisim@ilabilisim.com 0374 220 22 44 Hesap Bilgilerimiz Sık Sorulan Sorular Biz Sizi Arayalım Musteri Paneli
Biz Sizi Arayalım
Online Demo Oluştur

Özellikler

HTML5 - CSS3 %100 Responsive Sınırsız Renk (tema)

Firmanıza ait internet sitenizi yapmak Kurumsal Web Site Paketi ile artık daha kolay! Kurumsal Web Site Paketi HTML5 ve CSS3 ile kodlanmıştır. Kurumsal Web Sitesi Paketi bilgisayar, tablet ve telefonlarda %100 uyumludur. Bu sayede mobil uyumu için ekstra harcamalar yapmamış olursunuz.

Kurumsal Web Site Paketi sizlere yönetici panelinden tasarıma tamamen hükmetmenizi sağlar. Site içerisinde bulunan renk reçici ile dilediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz.

Gelişmiş Dosya Editörü Kolay Kullanım
2 Farklı Dil (TR - EN)

Kurumsal Web Site Paketi içerisinde bulunan dosya editörü ile web sitenize kolaylıkla resim, müzik, flash ekleyebilirsiniz. Resimleriniz içinde ayrıca düzenleme yapabilirsiniz. Kurumsal Web Site Paketi tamamen türkçe kontrol panelli bi yazılımdır. Kullanımı çok basit olup hiç bir programlama bilgisine ihtiyaç duymadan güncellemenize olanak sağlar.

Kurumsal Web Site Paketi sizlere uğraşmanızı gerektirmeden 2 dil ile web site yapmanıza olanak sağlar. Tüm sayfa ve modüllerde otomatik olarak dil eklentisi vardır.

Full Seo - SEF Link Yapısı E-Ticaret Desteği(sepet)
Foto Galeri

Kurumsal Web Site Paketi ile firmanıza ait internet sitenizi istediğiniz anahtar kelimelerinde üst sıralara taşıyabilirsiniz. Sistem %100 seo uyumludur. Kurumsal Web Site Paketi içerisinde bulunan e-ticaret (ürün yönetimi) ile sitenizden ürün satışı yapabilirsiniz. Sistem içerisinde sanal pos modülü de kullanıma hazırdır.

Kurumsal Web Site Paketi içerisinde bulunan foto galeri modülü ile fotoğraf albümleri oluşturabilir, sayfalarınızda albümleri kolaylıkla gösterebilirsiniz.

Slider Modülü
Anasayfa İkonları Modülü
Karşılama Mesajları Modülü

Kurumsal Web Site Paketi içerisinde bulunan slider modülü ile web sitenizin anasyafasına gelişmiş efekt seçenekleri ile resim geçişleri hazırlayabilirsiniz. Kurumsal Web Site Paketi içerisinde bulunan anasayfa ikonları ile 6 adet ikonu anasayfanız da gösterebilir tanıtım için kullanarak dönüşlerinizi arttırabilirsiniz.

Kurumsal Web Site Paketi içerisinde bulunan karşılama mesajları modülü ile web sitenize giren kullanıcılara karşılama mesajları, tanıtımları ekleyebilirsiniz.

Hakkımızda Modülü
Referans Modülü
Haber Modülü

Kurumsal Web Site Paketi içerisinde bulunan hakkımızda modülü ile firmanıza ait kurumsal bilgilerinizi girebilirsiniz. Kurumsal Web Site Paketi içerisinde bulunan Referans yönetimi modülü ile firmanıza ait referansları ekleyebilirsiniz.

Kurumsal Web Site Paketi içerisinde bulunan haber modülü ile web sitenizden müşterileriniz için haberler ekleyebilirsiniz.

Hizmetler Modülü
Markalar Modülü
Mutlu Müşteriler Modülü

Kurumsal Web Site Paketi içerisinde bulunan hizmetler modülü ile hizmetlerinizi rahatlıkla ekleyebilir. Kurumsal Web Site Paketi içerisinde bulunan markalar modülü ile web sitenize markalarınızı ekleyebilirsiniz.

Kurumsal Web Site Paketi içerisinde bulunan mutlu müşteriler ile müşterileriniz sizin hakkınızda görüşlerini belirtebilir.